Kontaktpersoner

Hos Otto Olsen jobber det mange utrolige flinke og hyggelige folk! Her finner du kontaktpersoner hos oss. Ønsker du å være med på laget, så se vår "stilling ledig" seksjon.

Teknisk kundeservice
tommy.kristiansen@oo.no

Tommy Kristiansen

Teknisk kundeservice

Gummi og plast

917 47 682

tommy.kristiansen@oo.no

Stale

Ståle Bjørnæs

Teknisk kundeservice

Gummi og plast

975 85 426

stale.bjornas@oo.no

Geir

Geir Johansen

Teknisk kundeservice

Gummi og plast

975 84 724

geir.johansen@oo.no

Jens

Jens Møller

Teknisk kundeservice

Tetninger

975 67 032

jens.moller@oo.no

Jesper

Jesper Lønnqvist

Teknisk kundeservice

Tetninger

975 79 590

jesper.lonnqvist@oo.no

oyvin.hagen@oo.no

Øyvin Hagen

Teknisk kundeservice

Tetninger

975 70 787

oyvin.hagen@oo.no

bjorn.kongtorp@oo.no

Bjørn Kongtorp

Teknisk kundeservice

Transmisjoner

924 55 209

bjorn.kongtorp@oo.no

jan.aasnes@oo.no

Jan Arild Aasnes

Teknisk kundeservice

Transmisjoner

975 89 794

jan.aasnes@oo.no

jon.lomsnes@oo.no

Jon Lomsnes

Teknisk kundeservice

Transmisjoner

975 86 119

jon.lomsnes@oo.no

janneabrahamsen

Janne Abrahamsen

Teknisk kundeservice

Væskehåndtering

902 92 674

janne.abrahamsen@oo.no

lisemarietorkildsrud

Lise Marie Torkildsrud

Teknisk kundeservice

Transmisjoner

468 97 225

lise.marie.torkildsrud@oo.no

lars

Lars Pedersen

Teknisk kundeservice

Væskehåndtering

975 85 974

lars.pedersen@oo.no

john.aage

John Aage Jelmert

Teknisk kundeservice

EMC - tegninger

john.aage.jelmert@oo.no

trine.lise

Trine Lise Thoresen

Teknisk kundeservice

Gummi og plast

908 46 410

trine.lise.thoresen@oo.no

Ronnyminde

Ronny Minde

Teknisk kundeservice

GS Hydro, avd Bergen

907 16 552

ronny.minde@oo.no

geirvalle

Geir Valle

Teknisk kundeservice

GS Hydro, avd Kristiansand

906 95 799

geir.valle@oo.no

prebenrobstad

Preben Robstad

Teknisk kundeservice

GS Hydro, avd Kristiansand

913 00 900

preben.robstad@oo.no

bjornthoresen

Bjørn Christian Thoresen

Teknisk kundeservice

GS Hydro, avd Lillestrøm

476 57 642

bjorn.thoresen@oo.no

janivarsandvold

Jan-Ivar Sandvold

Teknisk kundeservice

GS Hydro, avd Lillestrøm

476 26 559

jan.ivar.sandvold@oo.no

kjellarildtonnesen

Kjell-Arild Tønnesen

Teknisk kundeservice

GS Hydro, avd Lillestrøm

900 22 764

kjell-arild.tonnesen@oo.no

olehalvorlundberg

Ole Halvor Lundberg

Teknisk kundeservice

GS Hydro, avd Lillestrøm

476 42 535

ole.halvor.lundberg@oo.no

stiankrabol

Stian Myhre Kråbøl

Teknisk kundeservice

GS Hydro, avd Lillestrøm

924 29 426

stian.krabol@oo.no

oddharaldlundhaug

Odd Harald Lundhaug

Teknisk kundeservice

GS Hydro, avd Trondheim

416 73 794

odd.harald.lundhaug@oo.no

Stianmidttun

Stian Hopland Midttun

Teknisk kundeservice - eksport

GS Hydro, avd. Lillestrøm

974 03 892

stian.midttun@oo.no

Produktansvarlige
anniken.skjaerstad@oo.no

Annikken Skjærstad

Produktansvarlig

Kulelager

986 66 295

anniken.skjaerstad@oo.no

andersfrostad

Anders Frostad

Produktansvarlig

Maskiner

901 08 137

anders.frostad@oo.no

arild.a

Arild Arntzen

Produktansvarlig

Plast- og normdetaljer

915 84 085

arild.arntzen@oo.no

Einar.m

Einar Mølmen

Produktansvarlig

Transportbånd

915 38 511

einar.molmen@oo.no

eivindspiten

Eivind Spiten

Teknisk sjef

Industrislanger

909 33 510

eivind@oo.no

Erlend

Erlend Hegna

Produktansvarlig

Fittings

900 55 854

erlend.hegna@oo.no

frode

Frode Uddveg

Produktansvarlig

Motordrifter

917 24 593

frode.uddveg@oo.no

hakon.lonkemoen

Håkon Lonkemoen

Produktansvarlig

Vibrasjonsdempere og kompensatorer

988 02 273

haakon.lonkemoen@oo.no

haakon.tuvronningen@oo.no

Håkon Tuvrønningen

Produktansvarlig

Flenspakning/gummiduk

482 79 545

haakon.tuvronningen@oo.no

jarle.ribler@oo.no

Jarle Ribler

Produktansvarlig

EMC

908 82 810

jarle.ribler@oo.no

kaishaefer

Kai Schäfer

Produktansvarlig

Hydraulikkslanger og kuplinger

916 44 975

kai.schaefer@oo.no

lena.wihlborg@oo.no

Lena Wihlborg

Produktansvarlig

Konstruksjonsplast

407 60 708

lena.wihlborg@oo.no

martin

Martin Larsson

Produktansvarlig

Tetninger

475 05 015

martin.larsson@oo.no

olehenrikwaga

Ole Henrik Wåga

Produktansvarlig

Rør og prefab

959 79 240

ole.henrik.waga@oo.no

reidar.wangen@oo.no

Reidar Wangen

Produktansvarlig

Tetninger

911 80 928

reidar.wangen@oo.no

ronnyduaas

Ronny Duaas

Produktansvarlig

Installasjon

994 27 127

ronny.duaas@oo.no

stigberger

Stig Berger

Produktansvarlig

Gassfjærer

415 71 929

stig.berger@oo.no

stigs

Stig Smalås

Produktansvarlig

Slanger og kuplinger

950 21 145

stig.smalaas@oo.no

terje.fjerdingoy@oo.no

Terje Fjerdingøy

Produktansvarlig

Transmisjoner

962 25 551

terje.fjerdingoy@oo.no

terje.eriksen@oo.no

Terje Eriksen

Produktansvarlig

Trinser og hjul, absorbenter, industridekk

977 41 913

terje.eriksen@oo.no

terjesorflaa

Terje Sørflå

Produktansvarlig

Flenssystemer og kuplinger

917 70 594

terje.sorflaa@oo.no

Thomas

Thomas Olaussen

Produktansvarlig

Celleplast og cellegummi

995 19 936

thomas.olaussen@oo.no

thor.erik

Thor Erik Støvland

Produktansvarlig

Filtrering

481 17 966

thor-erik.stovland@oo.no

tom.harald.johansen@oo.no

Tom Harald Johansen

Produktansvarlig

Væskehåndtering

452 58 043

tom.harald.johansen@oo.no

tore.dinessen@oo.no

Tore Dinessen

Produktansvarlig

O-ringer

976 82 959

tore.dinessen@oo.no

oystein.mangseth

Øystein Mangseth

Produktansvarlig

Profiler

948 58 660

oystein.mangseth@oo.no

Salg og marked
erikt

Erik Andreas Tollefsen

Salg

404 37 430

erik.tollefsen@oo.no

dagmartinlarsen

Dag Martin Larsen

Distriktsansvarlig

Hordaland

957 95 712

dag.larsen@oo.no

oven

Ove Nordhagen

Distriktsansvarlig

Østfold og Hedmark

958 53 507

ove.nordhagen@oo.no

stigstevik

Stig Stevik

Distriktsansvarlig

Trøndelag

911 85 480

stig.stevik@oo.no

terjes

Terje Solberg

Distriktsansvarlig

Akershus, Oppland og Sogn og Fjordane

465 00 021

terje.solberg@oo.no

arneegge

Arne Harald Egge

KAM kunder

950 31 872

arne.egge@oo.no

bjornholm

Bjørn Holm

KAM kunder

404 54 096

bjorn.holm@oo.no

helge

Helge Christiansen

KAM kunder

934 82 502

helge.christiansen@oo.no

henrikgomo

Henrik Gomo

KAM kunder

979 84 380

henrik.gomo@oo.no

sveinerikhansen

Svein-Erik Hansen

KAM kunder

941 79 336

svein.erik.hansen@oo.no

tom

Tom Frankplads

KAM kunder

405 56 850

tom.frankplads@oo.no

evenkristiansen

Even Kristiansen

Salgskontroller

950 79 400

even.kristiansen@oo.no

Unni

Unni Amundsen

Salgs- og markedssekretær

905 80 858

unni.amundsen@oo.no

Michael

Michael Mørum

Salgssjef

919 92 780

michael.morum@oo.no

Innkjøp, lager og logistikk
Cathrine

Cathrine Pedersen

Innkjøper

902 37 525

cathrine.pedersen@oo.no

jornkatoolsen

Jørn Kato Olsen

Innkjøper

957 89 581

jorn.kato.olsen@oo.no

marcusekholm

Marcus Ekholm

Innkjøper

407 60 962

marcus.ekholm@oo.no

Tommy.Kringlebotten@oo.no

Tommy Kringlebotten

Innkjøper/Varemaster

902 36 417

tommy.kringlebotten@oo.no

are

Are Saga

Innkjøpssjef

911 36 073

are.saga@oo.no

bjornarheggedal

Bjørnar Teksum Heggedal

Driftsansvarlig avd. Frogner

414 11 097

bjornar.heggedal@oo.no

espensteigedal

Espen Steigedal

Driftssjef

905 83 198

espen.steigedal@oo.no

audun.johnsen

Audun Johnsen

Logistikksjef

465 09 850

audun.johnsen@oo.no

Administrasjon
larsjosteinhalseth

Lars Jostein Halseth

Administrasjon

950 43 223

lars.jostein.halseth@oo.no

Peggy

Peggy Johannessen

Administrasjon

480 43 162

peggy.johannessen@oo.no

trudemyrvold

Trude Myrvold

Lønn

928 42 306

trude.myrvold@oo.no

brittholter

Britt Holter

Regnskap

482 65 117

britt.holter@oo.no

Elisabeth

Elisabeth Johansen

Regnskap

903 65 402

elisabeth.johansen@oo.no

Nina

Nina Kristoffersen

Regnskap

480 26 375

nina.kristoffersen@oo.no

arneandersen

Arne Andersen

HMS - Kvalitetskontroll

957 87 830

arne.andersen@oo.no

maritbrenna

Marit Søyland Brenna

QA, HMS og HR

480 50 008

marit.soyland.brenna@oo.no

markanthonyisonhaug

Mark Anthony Ison-Haug

Dokumentasjonsansvarlig

mark.anthony@oo.no

Morten

Morten Henriksen

IT ansvarlig

975 88 409

morten.henriksen@oo.no

Oystein

Øystein Brustad

Økonomisjef

991 06 344

oystein.brustad@oo.no

Ledelse
michaelm

Michael Mørum

Salgssjef

919 92 780

michael.morum@oo.no

tomh

Tom Harald Johansen

Avdelingsleder

Væskehåndtering

452 58 043

tom.harald.johansen@oo.no

arnes

Arne Svenning

Avdelingsleder

Gummi og plast

930 43 866

arne.svenning@oo.no

einarm

Einar Mølmen

Avdelingsleder

Teknisk kundeservice

915 38 511

einar.molmen@oo.no

oyvind.nistad

Øyvind Nistad

Avdelingsleder

Transmisjoner

974 14 402

oyvind.nistad@oo.no

aresaga

Are Saga

Innskjøpssjef

911 36 073

are.saga@oo.no

Oystein

Øystein Brustad

Økonomisjef

991 06 344

oystein.brustad@oo.no

audun.johnsen

Audun Johnsen

Logistikksjef

465 09 850

audun.johnsen@oo.no

Kjetil

Kjetil Høgbakken

Adm. Direktør

911 61 974

kjetil.hogbakken@oo.no

Ole

Ole Melhus

Styreleder

901 00 413

ole.melhus@oo.no

Spørsmål? Kontakt oss

X

Har du spørsmål?

Vi hjelper deg!

Otto Olsen

Ring oss direkte

63 89 08 00 

...eller send oss ditt spørsmål under og vi kontakter deg

Lukk