Kontaktpersoner

Hos Otto Olsen jobber det mange utrolige flinke og hyggelige folk! Her finner du kontaktpersoner hos oss. Ønsker du å være med på laget, så se vår "stilling ledig" seksjon.

Teknisk kundeservice
Stale

Ståle Bjørnæs

Teknisk kundeservice

Gummi og plast

975 85 426

stale.bjornas@oo.no

tommy.kristiansen@oo.no

Tommy Kristiansen

Teknisk kundeservice

Gummi og plast

917 47 682

tommy.kristiansen@oo.no

Jens

Jens Møller

Teknisk kundeservice

Tetninger

975 67 032

jens.moller@oo.no

Jesper

Jesper Lønnqvist

Teknisk kundeservice

Tetninger

975 79 590

jesper.lonnqvist@oo.no

kristian.jansen

Kristian Jansen

Teknisk kunderservice

Tetninger

918 16 888

kristian.jansen@oo.no

Roar

Roar Lundebø

Teknisk kundeservice

Tetninger

975 85 374

roar.lundebo@oo.no

oyvin.hagen@oo.no

Øyvin Hagen

Teknisk kundeservice

Tetninger

975 70 787

oyvin.hagen@oo.no

bjorn.kongtorp@oo.no

Bjørn Kongtorp

Teknisk kundeservice

Transmisjoner

924 55 209

bjorn.kongtorp@oo.no

jan.aasnes@oo.no

Jan Arild Aasnes

Teknisk kundeservice

Transmisjoner

975 89 794

jan.aasnes@oo.no

jon.lomsnes@oo.no

Jon Lomsnes

Teknisk kundeservice

Transmisjoner

975 86 119

jon.lomsnes@oo.no

lars

Lars Pedersen

Teknisk kundeservice

Væskehåndtering

975 85 974

lars.pedersen@oo.no

Tommy.oversveen

Tommy Øversveen

Teknisk kundeservice

Væskehåndtering

975 86 271

tommy.oversveen@oo.no

terje.eriksen@oo.no

Terje Eriksen

Teknisk kundeservice

Øvrige produkter

480 97 144

terje.eriksen@oo.no

Geir

Geir Johansen

Teknisk kundeservice

EMC

975 84 724

geir.johansen@oo.no

trine.lise

Trine Lise Thoresen

Teknisk kundeservice

EMC

908 46 410

trine.lise.thoresen@oo.no

john.aage

John Aage Jelmert

Teknisk kundeservice

EMC - tegninger

john.aage.jelmert@oo.no

Produktansvarlige
arild.a

Arild Arntzen

Produktansvarlig

Plast- og normdetaljer

915 84 085

arild.arntzen@oo.no

bjorn.n

Bjørn Nyhagen

Produktansvarlig

Karosserimateriell

907 71 984

bjorn.nyhagen@oo.no

Einar.m

Einar Mølmen

Produktansvarlig

Transportbånd

915 38 511

einar.molmen@oo.no

Erlend

Erlend Hegna

Produktansvarlig

Fittings

900 55 854

erlend.hegna@oo.no

frode

Frode Uddveg

Produktansvarlig

Motordrifter

917 24 593

frode.uddveg@oo.no

hakon.lonkemoen

Håkon Lonkemoen

Produktansvarlig

Vibrasjonsdempere og kompensatorer

988 02 273

haakon.lonkemoen@oo.no

haakon.tuvronningen@oo.no

Håkon Tuvrønningen

Produktansvarlig

Flenspakning/gummiduk

482 79 545

haakon.tuvronningen@oo.no

jarle.ribler@oo.no

Jarle Ribler

Produktansvarlig

EMC

908 82 810

jarle.ribler@oo.no

knut.ivar

Knut-Ivar Berger

Produktansvarlig

Filtrering

474 62 264

knut.ivar.berger@oo.no

lena.wihlborg@oo.no

Lena Wihlborg

Produktansvarlig

Konstruksjonsplast

407 60 708

lena.wihlborg@oo.no

martin

Martin Larsson

Produktansvarlig

Tetninger

475 05 015

martin.larsson@oo.no

Michael

Michael Mørum

Produktansvarlig

Kulelager

919 92 780

michael.morum@oo.no

nils.holand@oo.no

Nils Holand

Produktansvarlig

Profiler og formstøpt gummi

900 13 015

nils.holand@oo.no

Ola.nybraten

Ola Nybråten

Produktansvarlig

Smøremidler

905 00 623

ola.nybraaten@oo.no

reidar.wangen@oo.no

Reidar Wangen

Produktansvarlig

Tetninger

911 80 928

reidar.wangen@oo.no

stigberger

Stig Berger

Produktansvarlig

Gassfjærer

415 71 929

stig.berger@oo.no

stigs

Stig Smalås

Produktansvarlig

Slanger og kuplinger

950 21 145

stig.smalaas@oo.no

terje.fjerdingoy@oo.no

Terje Fjerdingøy

Produktansvarlig

Transmisjoner

962 25 551

terje.fjerdingoy@oo.no

Thomas

Thomas Olaussen

Produktansvarlig

Celleplast og cellegummi

995 19 936

thomas.olaussen@oo.no

tom.harald.johansen@oo.no

Tom Harald Johansen

Produktansvarlig

Væskehåndtering

452 58 043

tom.harald.johansen@oo.no

tor.fagerholm@oo.no

Tor Fagerholm

Produktansvarlig

Gassfjærer

905 83 884

tor.fagerholm@oo.no

tore.dinessen@oo.no

Tore Dinessen

Produktansvarlig

O-ringer

976 82 959

tore.dinessen@oo.no

trond.pettersen@oo.no

Trond Pettersen

Produktansvarlig

Trinser og hjul, absorbenter, industridekk

905 70 828

trond.pettersen@oo.no

oystein.mangseth

Øystein Mangseth

Produktansvarlig

Profiler

948 58 660

oystein.mangseth@oo

Salg og marked
arilda

Arild Arntzen

Distriktsansvarlig

Vestfold og Telemark

915 84 085

arild.arntzen@oo.no

bjorn.nyhagen

Bjørn Nyhagen

Distriktsansvarlig

Sør- og Nord Trøndelag

907 71 984

bjorn.nyhagen@oo.no

erikt

Erik Andreas Tollefsen

Distriktsansvarlig

Buskerud, Aust-Agder og Vest-Agder

404 37 430

erik.tollefsen@oo.no

oddbjorn

Oddbjørn Grindvik

Distriktsansvarlig

Møre og Romsdal

412 06 356

oddbjorn.grindvik@oo.no

oven

Ove Nordhagen

Distriktsansvarlig

Østfold og Hedmark

958 53 507

ove.nordhagen@oo.no

terjes

Terje Solberg

Distriktsansvarlig

Akershus, Oppland og Sogn og Fjordane

465 00 021

terje.solberg@oo.no

thor.erik

Thor Erik Støvland

Distriktsansvarlig

Oslo, Nordland, Troms og Finnmark

481 17 966

thor.erik.stovland@oo.no

helge

Helge Christiansen

Distriktsansvarlig

Hordaland og Rogaland

934 82 502

helge.christiansen@oo.no

Unni

Unni Amundsen

Salgs- og markedssekretær

905 80 858

unni.amundsen@oo.no

tom

Tom Frankplads

Salgssjef KAM kunder

405 56 850

tom.frankplads@oo.no

Innkjøp
anniken.skjaerstad@oo.no

Annikken Skjærstad

Innkjøper

904 10 752

anniken.skjaerstad@oo.no

Cathrine

Cathrine Pedersen

Innkjøper

902 37 525

cathrine.pedersen@oo.no

steffen

Steffen Linnerud

Innkjøper

975 79 285

steffen.linnerud@oo.no

are

Are Saga

Innkjøpssjef

911 36 073

are.saga@oo.no

Administrasjon
Ase

Åse Olsen

Administrasjon

905 23 673

ase.olsen@oo.no

britt.hilde

Hilde Johansen

Kantine

469 01 295

britt.hilde.johansen@oo.no

hege

Hege Rushfeldt

Lønn

902 56 882

hege.rushfeldt@oo.no

Elisabeth

Elisabeth Johansen

Regnskapsmedarbeider

903 65 402

elisabeth.johansen@oo.no

Peggy

Peggy Johannessen

Administrasjonsmedarbeider

480 43 162

peggy.johannessen@oo.no

Nina

Nina Kristoffersen

Regnskap

480 26 375

nina.kristoffersen@oo.no

Tommy.Kringlebotten@oo.no

Tommy Kringlebotten

Kvalitetssikring

902 36 417

tommy.kringlebotten@oo.no

Morten

Morten Henriksen

IT ansvarlig

975 88 409

morten.henriksen@oo.no

Ledelse
Olan

Ola Nybråten

Avdelingsleder

Tetninger

905 00 623

ola.nybraaten@oo.no

michaelm

Michael Mørum

Avdelingsleder

Transmisjoner

919 92 780

michael.morum@oo.no

tomh

Tom Harald Johansen

Avdelingsleder

Væskehåndtering

452 58 043

tom.harald.johansen@oo.no

arnes

Arne Svenning

Avdelingsleder

Gummi og plast

930 43 866

arne.svenning@oo.no

einarm

Einar Mølmen

Avdelingsleder

Teknisk kundeservice

915 38 511

einar.molmen@oo.no

aresaga

Are Saga

Innskjøpssjef

911 36 073

are.saga@oo.no

oivind

Øivind Johansen

Produksjons- og lagersjef

984 05 823

oivind.johansen@oo.no

tomf

Tom Frankplads

Salgssjef

405 56 850

tom.frankplads@oo.no

Oystein

Øystein Brustad

Økonomisjef

991 06 344

oystein.brustad@oo.no

Kjetil

Kjetil Høgbakken

Adm. Direktør

911 61 974

kjetil.hogbakken@oo.no

Ole

Ole Melhus

Styreleder

901 00 413

ole.melhus@oo.no

Spørsmål? Kontakt oss

X

Har du spørsmål?

Vi hjelper deg!

Otto Olsen

Ring oss direkte

63 89 08 00 

...eller send oss ditt spørsmål under og vi kontakter deg

Lukk